ART / Oil paintings / Oil painting 14177598
nr 1417 7598
Märt Bormeister
(1916-1991)
Märt Bormeister (1916-1991). Tallinn, sommarblomster. Oil on panel, 31x22, outer dimensions including frame: 37x28,
OIL PAINTING, Märt Bormeister (1916-1991), Tallinn, sommarblomster. Signerad. Olja på pannå, 31x22, yttermått inklusive ram: 37x28 cm
2000
SEK 1500
Monday September 6 2021
at 19:42:09
6/9 19:37:09